Du är här

Skåneprovet & Frisks prov resultat

 

Skåneprovet

Grupp 1. klass Förare spår vatten fält apport summa pris   
Rikard Andersson                  
SE17218/2019 UKL Ingmar Axelsson           Bästa UKL Vinnaren
MYRKANTENS CAESAR 10 10 7 10 170 1.PRIS Jubileumskniv
SE34772/2019 UKL Annika Rybäck              
JAKTFJÄLLANS QATAR 10 8 5 4 128 2.PRIS  
SE41638/2019 UKL Anna Berg              
FAMILIEN MÖGELHÖJ'S DRILLA 10 10 EG 0      
SE47631/2016 ÖKL Pär Svahn              
Sanda Mosses Betty Boop 10 10 EG 0      
SE30008/2017 ÖKL Sven Holmgren              
Astrakhan 10 9 EG 0      
SE14136/2018 ÖKL Charlotte Fogde...              
Myrbrännas Enzo 10 10 5 10 150 2.PRIS  
SE56104/2017 ÖKL Lille-Mor Ördell              
GLIVARPS PADME AMIDALA 10 8 EG        
Grupp 2.                  
Roger Malmqvist                  
SE24497/2018 ÖKL elisabeth hagman              
Michrima Gina 10 7 6 10 145 2.PRIS  
SE17297/2015 ÖKL elisabeth hagman              
MICHRIMA FILIPPA 10 10 EG 0      
SE36363/2018 ÖKL Juha Åkerblom              
Tjärnhedens Itzel 10 10 EG 0      
SE15765/2018 ÖKL David Karlsson              
Herrskapets Ula 10 10 5 9 148 2.PRIS  
SE36362/2018 ÖKL olof Åkesson              
Tjärnhedens Kiran-Karat 8 10 EG 0      
SE20927/2018 ÖKL anders håkansson           Bästa ÖKL  
Ulsuddens Mette 10 10 6 10 160 2.PRIS  
SE19343/2018 ÖKL Henrik Göransson              
Pimen's Dexter 8 10 EG 0      
SE28130/2015                  
Pimen's Bizzie ÖKL Anders Bertilsson 9 10 EG        
Grupp 3,                  
Benny Nilsson                  
SE43949/2019 ÖKL Christo Mostert              
Teiens Q-Askari 10 10 EG 0      
SE10595/2015 EKL Lisbeth Wallter...              
SKOGS MYRA 10 10 7 9 168 1.Pris  
SE20924/2018 EKL Anders Braide              
Ulsuddens Svala 10 10 EG 0      
SE27569/2018 EKL Niklas Öhrn              
Hunt Hard Gundogs Atomic Storm 10 10 EG 0      
SE47629/2016 EKL Fredrik Zethraeus              
Sanda Mosses Bissie 10 10 6 10 160 2.Pris  
SE19344/2018 EKL Oskar Ström              
Pimen's Dollar 10 10 7 10 170 1.Pris  
SE44007/2015 EKL Magnus Bondesson              
NESTOR-POLKUS VOM PFAHLDORF 10 10 6 9 158 2.Pris  
SE44242/2018 EKL Sten Rodenstam              
Münsterkullens Non Stop 0 0 EG 0      
SE27574/2018 EKL Christo Mostert           Bästa EKL  
Hunt Hard Gundogs Atomic Lava 10 10 7 10 170 1.Pris  
SE18034/2017 EKL Nils Linde              
Tjuvskyttens Gila 10 9 7 10 165 1.Pris  
                   

Frisks prov

GRUPP 1. klass Spår vatten fält apport  Summa Pris  
Benny Nilsson                  
SE17218/2019 UKL Ingmar Axelsson 10 10 8 10 180 Bästa UKL Vinnare bronsfasan
MYRKANTENS CAESAR 1.pris  
SE34772/2019 UKL Annika Rybäck 10 8 EG 0      
JAKTFJÄLLANS QATAR    
SE33407/2019 UKL Kent Holmquist 10 10 EG 0      
ACKE    
SE41638/2019 UKL Anna Berg 10 10 EG 0      
FAMILIEN MÖGELHÖJ'S DRILLA    
SE19343/2018 ÖKL Henrik Göransson 8 10 EG 0      
Pimen's Dexter    
SE47631/2016 ÖKL Pär Svahn 10 10 6 9 158    
Sanda Mosses Betty Boop 2.pris  
SE30008/2017 ÖKL Sven Holmgren 10 9 EG 0      
Astrakhan    
SE56104/2017 ÖKL Lille-Mor Ördell 10 8 5 7 134    
GLIVARPS PADME AMIDALA 2.pris  
SE50774/2015 ÖKL Vicke Persson 10 10 5 10 150    
KORSBAEK F. FILIP 2.pris  
SE14136/2018 ÖKL Charlotte Fogde... 10 10 4 10 140    
Myrbrännas Enzo 3.pris  
Grupp 2.                  
Rikard Andersson                  
SE17297/2015 ÖKL elisabeth hagman 10 10 EG 0      
MICHRIMA FILIPPA    
SE47625/2016 ÖKL Ingmar Tykesson 10 10 4 7 134    
Sanda Mosses Barko 3.pris  
SE28130/2015 ÖKL Anders Bertilsson 9 10 EG 0      
PIMEN'S BIZZIE    
SE20927/2018 ÖKL anders håkansson 10 10 6 10 160 Bästa ÖKL  
Ulsuddens Mette 2.pris  
SE24497/2018 ÖKL elisabeth hagman 10 7 5 5 125    
Michrima Gina 2.pris  
SE15765/2018 ÖKL David Karlsson              
Herrskapets Ula 10 10 6 9 158 2.pris  
SE36363/2018 ÖKL Juha Åkerblom 10 10 EG 0      
Tjärnhedens Itzel    
SE36362/2018 ÖKL olof Åkesson 8 10 EG 0      
Tjärnhedens Kiran-Karat    
Grupp 3                  
Roger Malmqvist                  
SE20924/2018 EKL Anders Braide 10 10 EG 0      
Ulsuddens Svala    
SE27569/2018 EKL Niklas Öhrn 10 10 7 10 170    
Hunt Hard Gundogs Atomic Storm 1.pris  
SE18034/2017 EKL Nils Linde 10 9 8 10 175    
Tjuvskyttens Gila 1.pris  
SE47629/2016 EKL Fredrik Zethraeus              
Sanda Mosses Bissie 10 10 5 9 148 2.pris  
SE44242/2018 EKL Sten Rodenstam 0 0 8 10 100    
Münsterkullens Non Stop    
SE37120/2017 EKL Robin Morgan 10 10 EG        
Munsterhusets Exi    
SE19344/2018 EKL Oskar Ström 10 10 8 10 180 Bästa EKL  
Pimen's Dollar 1.-pris  
SE44007/2015 EKL Magnus Bondesson 10 10 7 10 170    
NESTOR-POLKUS VOM PFAHLDORF 1.pris  
SE10595/2015 EKL Lisbeth Wallter... 10 10 7 10 170    
SKOGS MYRA 1.pris